Авто із Америки

Північноамериканський ринок уживаних автомобілів виділяється величезним розмаїттям представлених на ньому моделей від різних виробників і цілком помірною ціною. Тому, покупка авто в Америці приваблює і автолюбителів України.

Можна завжди довірити цей процес фахівцям компанії «Стар тайм», які мають багатий досвід роботи на найбільших торгових майданчиках Північної Америки. Вони вивчають сайти продажу авто, відстежують найцікавіші для своїх клієнтів лоти на найбільш значущих автоаукционах. Менеджери компанії можуть взяти на себе весь процес щодо придбання та доставки авто, що включає повну перевірку технічного стану машини, оформлення всіх необхідних документів та розмитнення.

Наші фахівці працюють на найбільших і найавторитетніших автомобільних аукціонах Нового світу.

       Copart

Один з найстаріших аукціонів з реалізації авто, пошкоджених, внаслідок аварії, природні катаклізми, актів вандалізму. Вони можуть обійтися на 30-50% дешевше, ніж подібний транспорт в Україні.

      Manheim

Купити авто в Америці на найбільшому автомобільному аукціоні можна тільки за спецдозволом, оскільки торги відбуваються в закритому режимі. На аукціоні представлені лізингові машини, конфісковані у боржників, а також нові авто, застояні в салонах автодилерів.

Таким чином, можна зробити покупку на 25-40% дешевше, ніж в Україні.

     IAAI

Спеціалізований майданчик, що реалізує страхову техніку. Тут реалізуються не тільки легкові, але і вантажні автомобілі, мотоцикли, моторні човни, будтехніка і багато іншого. На аукціоні досить строгий контроль, що забезпечує стовідсоткову відповідність техніки її опису. Тут авто з США може обійтися на 35-50% дешевше, ніж у нас в країні.

     Cars.com

Автоаукцион Cars.com щомісяця відвідує до 11 мільйонів чоловік. Ціни на аукціоні не відрізняються особливою демократичністю, але тут надається повна інформація про автомобіль, з моменту сходження з конвеєра, включаючи відомості про власників, техобслуговування і теперішній стані.

Цей майданчик може бути цікавий для тих, хто хоче придбати авто з Америки з мінімальним пробігом, рідкісні і колекційні моделі, або справжніх американців.

     Impact

На цей канадський автоаукціон, автомобілі виставляють страхові компанії і банки. Для українських автолюбителів він може бути цікавий великим асортиментом європейських машин, присутністю авто з дизельним двигуном і приладами з метричної шкалою.

Пригін авто з Америки займає близько двох місяців і виконується під повним контролем наших фахівців. У будь-який момент Ви зможете відслідковувати інформацію на якому етапі доставки знаходиться Ваш автомобіль.

Ми відправляємо автомобілі з усіх основних портів США

Замовити розрахунок авто