Авто з Європи

Придбання автомобілів в Старому світі має ряд незаперечних переваг. Перш за все, пригін авто з Європи займає зовсім небагато часу. Крім того, європейці ніколи не приховують наявних у машини ушкоджень, що не завжди роблять американці, намагаючись продати авто подорожче.

Фахівці компанії Startime Auto працюють на найбільшому автоаукціоні Західної Європи AlcopaAuction, що об’єднує 5 компаній, які займаються фізичною продажем уживаних автомобілів.

Торги на п’яти майданчиках, в різних містах Європи, від трьох до п’яти разів на тиждень, при досить значній кількості лотів.

Автомобілі з Грузії

Компанія Startime Auto, за бажанням замовника, може виконати пригін авто з Грузії. Авторинок в грузинському місті Руставі наділений досить великим майданчиком, на якому широко представлені колишні в експлуатації автомобілі, від відомих американських, європейських і японських виробників.

Особливо наші послуги можуть бути актуальні, якщо є необхідність у придбанні американської машини, оскільки вона пропонується повністю відремонтована і готова до експлуатації. Крім того, покупка авто в Грузії і його доставка паромом в Україну може зайняти всього декілька днів.

Одна з найбільших в Європі площадок – аукціон з продажу вживаних автомобілів, заснована в 2012 році. Штаб квартира знаходиться в Берліні, Персонал компанії налічує більше 4000 співробітників. Філії знаходяться в 14 країнах Євросоюзу.

Компанія BCA Marketplace plc раніше British Car Auctions була створена в 1946 році, в Англії. Входить до складу The Hertz Corporation. Працює на території Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Іспанії, Швеції, Швейцарії та Великобританії. Фінансовий результат за 2018 рік – 1,4 мільйона проданих автомобілів. Щомісяця компанія продає близько 1300 автомобілів. Наявність власних фізичних майданчиків і он-лайн аукціони по всій Європі.

Замовити розрахунок авто