Електромобілі

Пропонуємо ознайомитися з перевагами та недоліками електрокарів і зробити правильний вибір.

.

Купити електромобіль бу в Європі або в Америці завжди може допомогти «Стар тайм авто».

Ця пропозиція може стати дуже перспективною для багатьох автолюбителів, адже зарядка електричного авто обходиться набагато дешевше, ніж заправка машин з ДВС, в електромобілі в кілька разів менше рухомих деталей, а значить він довговічніше, ККД електромотора істотно вище, не кажучи вже про довговічність.

Замовити розрахунок вартості електромобіля

  Карта електричних зарядних станцій

  Переваги та недоліки електромобілів

  Не всім відомо, що перший автомобіль на електродвигуні з’явився ще в кінці 19 століття, проте проект був «зарубаний на корню» найбільшими нафтовими корпораціями, які побачили в ньому пряму загрозу існуванню свого бізнесу.

  Друга хвиля інтересу до подібного транспорту в Західній Європі і США прокотилася в 60-70 роки минулого століття на тлі безлічі протестів захисників навколишнього середовища та екології, які вимагали знизити загазованість вулиць промислових міст.

  На жаль, технології того часу не дозволяли запропонувати користувачам краще співвідношення ціни, якості та автономності ходу електромобіля, тому залишалося тільки чекати і сподіватися на краще. З ефектом «бомби, що розірвалася» можна було порівняти появу унікальної пропозиції від компанії Tesla, електроавтомобілі які володіли динамікою розгону спортивного суперкара і при цьому на одному заряді батареї могли проходити до 450 км.

  Сучасні реалії

  Які ж основні переваги та недоліки використання електрокарів в сучасних реаліях? До головних переваг можна віднести:

  • Максимальна екологічність.

  Електротранспорт не виробляє токсичні і шкідливі гази і не забруднює атмосферу. Принцип роботи двигуна абсолютно інший, що гарантує не тільки підтримання сприятливого та комфортного клімату, але і знижує рівень шуму до мінімальних значень.

  • Мінімальний знос комплектуючих і низька вартість обслуговування.

  Електродвигун має мінімум обертових  елементів, що збільшує його ресурс, а відсутність традиційних паливних, масляних і повітряних фільтрів, свічок запалювання, інжекторних систем дозволяє максимально знизити вартість обслуговування.

  • Достатній для міських умов запас ходу.

  Незважаючи на те, що в ідеальних умовах запас ходу нового електромобіля по паспорту становить близько 300-500 км, насправді цей показник трохи нижче заявленого. Тут позначається і максимальна завантаженість транспортного засобу, і якість і швидкість зарядки на станції, і зовнішні кліматичні умови.

  • Економія палива.

  Беззаперечна перевага, яка виражається в середній вартості одного кілометра, пройденого на бензині, газі або електриці.

  Можливість зарядки від побутової домашньої електромережі додатково заощаджує ваш час і гроші, особливо, якщо у вашій місцевості діє пільговий нічний тариф на електроенергію.

  А чи є недоліки

  Основні мінуси, на які вказують власника традиційного автотранспорту, останнім часом стали багато в чому вже неактуальними. Наприклад, «низький» ресурс акумулятора електромобіля, який в сучасних моделях гарантує мінімальний пробіг до 170-190 тисяч км. Після цього показника середній ДВС вже потребує капітального ремонту.

  Недостатня потужність акумуляторів електрокарів також вже в минулому – навіть серійні електромобілі володіють непоганою динамікою старту і розгону, а спеціально підготовлені моделі б’ють всі рекорди на спортивних трасах.

  Утилізація акумуляторів, які містять отруйні елементи, не є проблемою для автовласника. Якщо автомобіль був проданий офіційно, то автодилер зобов’язаний прийняти стару батарею для переробки та зробити додаткову знижку на новий блок.

  Якщо вам необхідно подорожувати на тривалі відстані, необхідно заздалегідь прокласти оптимальний маршрут з урахуванням діючих станцій. Природно, це викликає певні труднощі, вирішити які частково допомагають мобільні додатки, за допомогою яких можна забронювати собі місце для швидкої зарядки на обраній станції заздалегідь.

  Замовити розрахунок авто