Про нас

 

Міжнародна транспортно-логістична компанія Стартайм була заснована в 2011 році, основними напрямками є зовнішньо-економічна діяльність та надання послуг з імпорту-експорту. За минулий з моменту заснування час ми встигли накопичити вельми солідний багаж досвіду, налагодити прямі партнерські зв’язки з провідними транспортними компаніями, зібрати колектив професійних фахівців в галузі міжнародної логістики, юридичного права, оформлення митних документів.

В даний час компанія розширює види своєї діяльності, в зв’язку з чим було відкрито новий напрям. Ми почали надавати професійні послуги, пов’язані з придбанням, транспортуванням, розмитненням і сертифікацією автомобілів під замовлення з країн Європи, США і Канади.

Створена в 2018 році дочірня компанія StarTimeAuto, встигла зарекомендувати себе з найкращого боку серед вітчизняних автолюбителів, які хочуть за свої гроші отримати справний і надійний імпортний автомобіль за ціною на 30-40 відсотків дешевше аналогів на ринку України.

Чому це вигідно

Послуга «пригін авто з розмитненням» від компанії Startime Auto – це економія вашого часу, грошей і нервів. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте дійсно якісний і надійний автомобіль з повністю прозорою історією.

Розмитнення і сертифікація від компанії Startime Auto займе мінімум часу, після чого ви отримуєте на руки повний пакет документів, що дозволяє використовувати автомобіль на дорогах загального користування в Україні.

Перелік послуг:

Фахівці компанії Стартайм Авто надають повний спектр професійних послуг, в число яких входять:

 • Купівля авто під ключ.

Ви вказуєте нам конкретний автомобіль, обраний вами в Європі, США, Грузії чи Канаді, після чого ми займаємося усіма питаннями, пов’язаними з купівлею, оформленням документації, перегоном і оформленням в МРЕВ.

 • Пошук і підбір авто.

Ви розповідаєте про бажану модель автомобіля, після чого фахівці запропонують на вибір кілька варіантів, які підходять до цінового діапазону.

 • Купівля на аукціоні.

Оформлення документів і покупка автомобіля на одному з американських або європейських аукціонів з урахуванням чинного законодавства.

 • Транспортування будь-якого транспортного засобу (човни, сільгосп і буд техніка …).

Рішення всіх проблем з транспортуванням купленого транспорту, незалежно від його типу, кінцевого покупця. Вибір методу транспортування з урахуванням побажань клієнта.

 • Страхування авто на час транспортування.

Повний пакет послуг з автострахування вашого автомобіля на час його перебування в дорозі. Ми компенсуємо вам будь-які фінансові втрати в разі ушкодження авто при транспортуванні.

 • Розмитнення.

Збір необхідної документації і повне розмитнення автомобіля на українському кордоні з урахуванням норм вітчизняного законодавства та зі сплатою всіх податків.

 • Сертифікація європейських авто.

Отримання дозволів від відповідних органів на експлуатацію автомобіля, виробленого в країнах Європейського Союзу.

 • Сертифікація американських авто.

Аналогічна процедура, що стосується автомобілів, вироблених в США і Канаді.

 • Постановка на облік.

Рішення будь-яких питань, пов’язаних з реєстрацією авто за місцем проживання і постановка на облік в МРЕВ.

 • Підбір і покупка запчастин.

При необхідності займаємося пошуком оригінальних комплектуючих на рідкісні, раритетні та ексклюзивні автомобілі. Поставляємо запчастини на всі сучасні авто, незалежно від країни виробництва.

 • Ремонт.

Надаємо професійні послуги з діагностики, профілактики, обслуговування та ремонту авто будь-якої складності.

 • Сертифікація.

Проведення експертної оцінки придатності вашого автомобіля для експлуатації на вітчизняних дорогах загального користування з видачею відповідного сертифіката.

Звертаємо увагу на той факт, що без сертифікації ваш автомобіль не зможе пройти щорічну процедуру техогляду, яку збираються знову ввести в Україні вже з 1 січня 2021 року.

 • Продаж Вашого авто.

Професійні послуги з підбору покупців на ваш автомобіль з урахуванням ваших пропозицій і побажань з питань фінансів.

Замовити розрахунок авто