Розмитнення автоРозмитнення машин з Європи і Америки, отримання сертифікації.

Нещодавно в силу вступили закони під номерами 8487 і 8488, в яких були прийняті нові ставки акцизного збору, а також вказувалися оновлені норми для процедури розмитнення авто в Україні 2018 і 2019.

Одночасно з цими законами в українському митному кодексі також з’явилися певні зміни, які дозволили оформляти транспортні засоби максимально оперативно і просто.

Перший шлях – можна спробувати впоратися з усіма бюрократичними перепонами самостійно, проте тут існує багато «підводних каменів», пов’язаних з особливостями митного законодавства в сфері розмитнення транспортного засобу.

Другий шлях, що дозволяє значно економити ваш особистий час і зберегти нерви, це послуги митного брокера, які візьмуть на себе всі турботи по юридично правильному оформленню та реєстрації автомобіля в Києві і області.

Важливий момент – сертифікація

Сертифікація транспортного засобу є ключовим моментом при оформленні авто в Україні. Спеціальний сертифікат повинен підтвердити країну-виробника вашого автомобіля, а також дати висновок про безпеку використання і експлуатації транспортних засобів на дорогах загального користування.

Автомобільна сертифікація виконується лише кількома організаціями, а сам сертифікат зажадають при першій реєстрації імпортного авто у сервіс-центрі МВС. Крім того, при наявності сертифіката максимально спрощується процес розмитнення авто при пільговому оформленні.

Професійне надання митних послуг – переваги

Компанія «СТАР ТАЙМ» – це міжнародний митний брокер, який працює на ринку вже багато років. Професійні експерти займуться усіма деталями оформлення вашого авто і нададуть вам:

 • Максимально повну консультацію і відповіді на ваші запитання, що стосуються митного оформлення авто – це дозволить вам заздалегідь розуміти фінансові витрати і допоможе пройти всі процедури максимально оперативно.
 • Всі необхідні фінансові витрати з урахуванням особливостей вашого транспортного засобу.
 • Список необхідної документації для процедур розмитнення та реєстрації в МРЕВ.

У компанії «СТАР ТАЙМ» ви можете замовити будь-які професійні митні послуги, що стосуються оформлення в Україні імпортних автомобілів. Ми працюємо з приватними особами та організаціями, надаючи будь-яку допомогу в розмитненні авто, включаючи такі послуги, як:

 • експертна оцінка вартості
 • оформлення ТЗ на митниці
 • отримання сертифікату
 • реєстрація автомобіля в МРЕВ

В даний час послуги митного брокера (Україна) з сертифікацією імпортних легкових авто надають лише кілька компаній в Києві, Львові та Запоріжжі. Замовляючи цю послугу у фахівців нашої фірми за символічну плату, ви гарантовано отримуєте результат і економите свій дорогоцінний час.

Які документи потрібні для проходження митниці

Авто розмитнення Україна при ввезенні будь-якого транспортного засобу вимагає наявності наступних необхідних документів:

 • Договір купівлі-продажу, купча на авто або інвойс.
 • Техпаспорт транспортного засобу із зазначенням зняття його з реєстрації.
 • Сертифікат заводу країни-виробника (якщо є в наявності).
 • Експортна декларація (якщо є).
 • Для приватних осіб – внутрішній і закордонний паспорт, а також ідентифікаційний код.
 • Сертифікат відповідності європейським нормам – не нижче, EURO 2.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що в нашій компанії існує окремий штат митних брокерів – ми не наймаємо фахівців з боку, що дозволяє розмитнити автомобіль за найдоступнішими цінами.

Замовити розрахунок авто